Arıtay

MOBİLYA

1965 yılında ticari hayatına başlayan arıtay mobilya sadece toptan imalat yaparak sürdürdüğü hizmet alanını 1990 yılında yaptığı atılımlar ile genişleterek fabrika satış mağazasıyla parakende satış sektörüne adım atmıştır.

Yönetim ve üretim işlerini, İstanbul Büyükçekmece’de bulunan 8000 m² merkez binamızda sürdürmekte olan firmamız, 2004 yılında hizmete açılan; 5000 m² kapalı alana sahip olan mağazamızda, yeni tasarımlarımızı, en kullanışlı ve en kaliteli ürünlerimizi siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün ve hizmeti ilke edinmiş olan firmamız, mutfak, ev ve ofis mobilyaları dışında kişiye ve kurumlara özel dekorasyon ve mimarlık hizmetleri de vermektedir. Arıtay Mobilya olarak biz, başarı seviyemizi daima üst sırada tutmak amacı ile kendimizi ve ürünlerimizi sürekli geliştirerek, hizmet kalitemizi devamlı olarak üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz.

Başarı seviyemizi daima üst sırada tutmak amacı ile kendimizi ve ürünlerimizi sürekli geliştirerek, hizmet kalitemizi devamlı olarak üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz.